Ptasia Osada - idealne miejsce na Twoje gniazdko...
Ptasia Osada Ptasia Osada Ptasia Osada Ptasia Osada Ptasia Osada Ptasia Osada Ptasia Osada

Ptasia Osada to nowa, atrakcyjna realizacja firmy Kanik Roofing.

Wyszliśmy poza dachy aby umożliwoć Wam zamieszkanie pod własnym dachem, w idealnym gniazdku w miłym zakątku Tychów. 

 

Ciekawy projekt, dobra cena  - już od 3602 zł/m2 -

to idealna oferta. 


Zapraszamy do kontaktu!

 

KANIK Roofing Sp. z o.o.
ul. Podwale 38
43-300 Bielsko Biała

tel./fax +48 33 821 9790
biuro@kanikroofing.pl Przedstawiamy Państwu nowopowstające, kameralne osiedle „Ptasia Osada”.
Jest to zespół trzech domów szeregowych, powstających w Tychach przy ul. Ziębia, w dzielnicy Mąkołowiec. W kolejnym etapie planujemy rozbudowę osiedla o osiem dodatkowych domów.

„Ptasia Osada” to zespół nowoczesnych budynków, które będą pozytywnie wyróżniać się spośród typowych miejskich osiedli. Płaski dach oznacza wygodę w użytkowania drugiej kondygnacji, co pozwala w pełni wykorzystać metraż budynku. Na parterze znajduje się tzw. strefa dzienna, w skład której wchodzą następujące pomieszczenia: wiatrołap, korytarz, gabinet, łazienka, salon z jadalnią, kuchnia oraz garaż. Piętro stanowi strefa nocna, czyli cztery sypialnie, trzy garderoby, korytarz, łazienka oraz pralnia z kotłownią. Mimo tak bogatego programu pomieszczenia są ustawne i bardzo wygodne.
Droga wewnątrzosiedlowa oraz podjazdy zostaną wykonane z kostki brukowej. Na terenie osiedla znajdować się będzie również zabudowany śmietnik.

Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. W pobliżu znajdują się: stacja benzynowa (ok. 130 m), restauracja Mc’Donalds (ok. 200 m), sklep (ok. 200 m). Osiedle znajduje się ok. 250 m od ulicy Mikołowskiej, co stanowi dogodny i szybki dojazd do centrum miasta oraz okolicznych miast (Katowice, Oświęcim, Pszczyna, Bielsko-Biała).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

Copyright Kanik Roofing Sp. z o.o. 2013
Strona przygotowana przez Cavallo Nero Marketing Services - www.cavallo-nero.com