O KANIK ROOFING

Nasza Firma powstała wiele lat temu na solidnych fundamentach doskonałego doświadczenia zdobywanego w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

O NAS

Nasza Firma powstała wiele lat temu na solidnych fundamentach doskonałego doświadczenia zdobywanego w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

W strukturze wykonywanych robót dominują hydroizolacje wykonywane na gorąco, zielone dachy i tarasy, hydroizolacje płyt i ścian fundamentowych oraz iniekcje. Solidna praca, doskonałe przygotowanie realizacji na każdym jej etapie oraz znajomość i wykorzystanie najnowocześniejszych, dostępnych na światowym rynku technologii i materiałów sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

W koszyku wykonanych przez nas projektów znajdziecie Państwo domy jednorodzinne, realizacje developerskie, galerie handlowe oraz obiekty przemysłowe.

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań oraz doradztwa technologicznego zapraszamy do kontaktu.

Macie Państwo pomysł na niestandardowy projekt?
Już teraz warto zwrócić się do nas, i razem wykonamy coś nieprzeciętnego! Serdecznie zapraszamy do kotanktu.

KONTAKT

Nasze główne cechy

Jakość

W dzisiejszych czasach, z całą pewnością gwarancją sukcesu jest jakość świadczonych usług oraz spełnienie wszystkim wymogów i oczekiwań Klientów. Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi, zgodne z bezpieczeństwem higieny pracy. Pracujemy na produktach najwyższej jakości, a nasza wiedza oraz rzetelne wykonywanie świadczonych usług gwarantuje sprostanie wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Doświadczenie

Nasza Firma powstała wiele lat temu na solidnych fundamentach doskonałego doświadczenia zdobywanego w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów izolacji od dachów domów jednorodzinnych po wielkopowierzchniowe obiekty handlowe jak Galeria Warmińska czy też Galeria Nowa Stacja Pruszków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy oferować usługi, które spełnią wszystkie wymagania klienta.

Referencje

Miarą jakości naszych usług są zadowoleni klienci, referencje są pisemnym dowodem ich satysfakcji.

<

Dziedziniec wspólnoty mieszkaniowej Arkadia

ZOBACZ

Galeria Korona

ZOBACZ

City Center Rzeszów

ZOBACZ

Galeria Warmińska

ZOBACZ